1 Haftada 5 Kilo Vermeye Ne Dersiniz?

19.02.2019
1.222
A+
A-
1 Haftada 5 Kilo Vermeye Ne Dersiniz?

Ödem attırıcı çayı içerek 7 günde 5 kilo vermek istemez misiniz?

7 GÜNDE 5 KİLO VERMEYE NE DERSİNİZ ?

Kilo şikayeti olanlar, zayıflamakta zorluk çekenler 7 günde 5 kilo vermeye ne dersiniz? 
Bir çok bayan aşırı kilolu olduğundan şikayet ederek zayıflamak istemekte ancak bir türlü istediği kiloya ulaşamamaktadır. Kilo vermemenin en büyük nedeni yanlış tercihler yapmaktan kaynaklanıyor. Bir çok doktorun tavsiye ettiği ödem atıcı çay sürekli kullanıldığı takdirde ideal kiloya ulaşılabilir. Ancak şunu unutmamak gerekir her insanın metabolizması farklı işleyiş göstermektedir. Bu nedenden ötürü ilk iş olarak kendi vücudumuzu öğrenmekten geçiyor.
Vücut işleyiş hızınızı öğrendikten sonra 7 günde 5 kilo vermek oldukça mümkün. 
7 günde 5 kilo vermek isteyenler için ödem atıcı çay tarifi.
7 günde 5 kilo verdiren çay tarifi

7 Günde 5 Kilo Verdiren Çay Tarifi

   Malzemeler:
 • 3 su bardağı sıcak su
 • 1 tane sade soda ( maden suyu )
 • 3 tatlı kaşığı kadar yeşil çay
 • Yarım limon

7 Günde  5 Kilo Vermek İsteyenler İçin Ödem Atıcı Çay Tarifi

 • Hazırlanışı için öncelikle bir litrelik kavanoza yeşil çayı koyup üzerine sıcak suyu ilave ederek 5-8 dakika bekleyerek demlenmesi için dinlendiriyoruz.
 • İyice demlenen çaya yarım limonu sıkarak karıştırıyoruz.
 • Daha sonra yavaş yavaş maden suyunu ekliyoruz ( dikkatlice aktarmak gerekir çünkü maden suyu limon ile buluştuğu an köpüre bilir).
 • Yavaşça karıştırıp iyice karışmasını sağlayalım.
 • 5 dakika daha dinlendirdikten sonra süzgeç yardımı ile ödem atıcı çayı süzelim.
 • Sıkmış olduğumuz limon kabuğunu süzmüş olduğumuz çayın içine minik minik doğrayalım.
 • Soğuduktan sonra gün içerisinde tüketelim.

Afiyet olsun.

Önemli Bilgiler

Yapılan ödem atıcı çayı diğer güne bırakmamak gerekir. Aynı gün içerisinde tüketilmesi uygundur. Doktorların tavsiye etmiş olduğu 7 günde 5 kilo verdiren çay oldukça  etkilidir. Ancak hamile bayanların kullanımı için herhangi bir tehlike arz etmez. hamile bayanlar da gönül rahatlığı ile kullanabilir. Ancak kimi hamile bayanlarda alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Doktoruna danıştıktan sonra tüketebilirler.

Emziren bayanlar da kullanabilir ancak miktarı azaltarak günde 1 fincan olacak şekilde tüketebilirler. Yaz ayları için oldukça önemli sayılan ödem atıcı çay sıcaklıkta atılan tuzun detoks etkisi olan yeşil çay karışımının geri kazandırdığı bilinmektedir. Özellikle şunu bilmenizde fayda var sallama yeşil çay kullanmamanız rica olunur çünkü sallama-poşet yeşil çayın herhangi bir faydası bulunmamaktadır. Ara vermeden kullanıldıktan sonra 7 günde 5 kilo vermek oldukça mümkün olduğunu göreceksiniz. Ancak ara vermemek oldukça önemli. Bazı insanların yeşil çaya, limona alerjisi olabilir bu nedenle dikkat etmeleri gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM