2019-2020 En Trend Cilt Bakımı Uygulamaları

10.11.2019
868
A+
A-
2019-2020 En Trend Cilt Bakımı Uygulamaları

2019-2020 En Trend Cilt Bakımı Uygulamaları

Dermabrazyon

Kimyasal Peeling asidik maddeler kullanılarak yapılan cilt soyma işlemidir. Isı enerjisi ile yakarak yapılan cilt soyma işlemleri ‘dövme ve faça izlerinin azaltılması ve  akne lekelerinin çıkarılmasında  etkili bir yöntemdir.

PRP Nedir?

Kişinin kendi kanından elde edilen hücre ve büyüme faktörlerinin konsantresi yüksek hale getirilerek hastaya uygulanma işlemine  PRP denir.Estetik cerrahi uzmanları tarafından . yüz cildine uygulanan PRP tedavisi seansları sonucunda  cilt yenilenmesi sonuçları  elde edilmektedir.Hiçbir yabancı dolgu maddeye, ek bir ilaca gerek kalmadan cildi, canlandırmak ve  yenileyebilmek artık  3 seansta mümkün . Trombositten zengin plazma,  yüz ve boyun kırışıklıklarının yanı sıra , pigmentasyon sorunu yaşanılan ciltlerde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

PRP tedavisi

PRP Kişinin kendi kanından elde edilen hücre ve büyüme faktörlerinin, konsantresi yüksek hale getirilerek tekrar hastaya uygulanma işlemidir. Estetik cerrahi uzmanları tarafından . yüz cildine uygulanan PRP tedavisi seansları sonrası cilt yenilenmesi  olmaktadır.Hiçbir yabancı dolgu maddeye, ek bir ilaca gerek kalmadan cildi, canlandırmak ve  yenileyebilmek artık 3 seansta mümkün . Trombositten zengin plazma,  yüz ve boyun kırışıklıklarının yanı sıra , pigmentasyon sorunu yaşanılan ciltlerde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir.

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi: antioksidan, vitamin ve hyaluronik asit gibi destekleyici maddelerin bir araya getirilmesi ile elde edilen ürünler cilt yenileme, kırışıklıkların önlenmesi ve saç dökülme tedavisi gibi çeşitli alanlarda kullanılması işlemidir. Elde edilen sonucun devam edilebilmesi için her yıl tekrarlanması tavsiye edilir. Bu yöntem 4 ya da 5 seans olarak uygulanır

aklınıza takılan soruları yorumda sormaktan çekinmeyiniz.

 

sağlıklı günler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.