Gözaltı Morlukları Kesin Çözüm (Doğal Yöntem)

19.09.2019
111
A+
A-
Gözaltı Morlukları Kesin Çözüm (Doğal Yöntem)

Gözaltı Morlukları

Göz altı morlukarı yaş ilerledikçe özellikle kadınların karşısına çıkan sorunlardan biridir. Bu sorunları durdurmak için ne kadar kapatıcı, fondöten ve pudralar kullanılmaya çalışılsa da kesin çözümün aksine sorunu büyüten ve içinden çıkılmaz hale çeviren yöntemlerdir. Ayrıca çokta masraflıdır.

Gözaltı morluklarının oluşma nedenleri ?

Gözlatı morluklarının oluşmasının birçok nedeni vardır. Bunların en genel ve yaygın sebepleri arasında genetik olarak gelen nedendir. Genel nedenlerin yanı sıkça görülen sebeplerden bazıları ise şunlardır ;

*Stres

*Yetersiz beslenme

*Düzensiz uyku sistemi

*Sigara ve alkol tüketimi

*Kafeinli içecekleri sık tüketmek

*Yaşlılık etkisi ve gün içinde az su içmek sayılabilir

 

Genç yaşlarda da meydana gelen bu sorun insanların aklında soru işareti bırakmaktadır. Aslında kafamızda soru işareti bırakması çok normal olan bu problemin çözümü gayet basit olsa da uygulaması sabırlı ve gayretli olması takdirde güzel sonuçlar alınabilmektedir.

Buğday yağı faydaları ?

Buğday yağı’nın içeriğindeki bu antioksidanlar ve E vitamini sayesinde cilt elastikiyetini korur, yaşlanma etkileri gecikir, kırışıklıklar ve ince çizgilerin görünümü azalır. Buğday yağı içeriğindeki özellikleri sayesinde sıkılaştırıcı özellikleri vardır. Özellikle tek gövdeli bitkilere dikkat etmenizi öneririm. Bu bitkiler hem saç ve cilt için çok faydalı ve bitkilerdir. Kullanmaya bağlı olarak muazzam derecede fayda gösteren özelliklerdedir.

Buğday yağı’nın özellikleri ?

  • Buğday yağı’nın içerisinde E Vitamini sayesinde tüm vücudun ve yüzün gereksinimi olan E Vitaminini tek başına karşılayabilir.
  • Buğday yağı; yara ve yanık tedavisinde kullanılabilir ve doku bozukluklarında iyileştirici etkisi sayesinde doku bozukluklarını giderir.
  • Hücre yenileyici özelliği sayesinde ciltteki kırışıklıkları ilk günden itibaren toparlar ve düzenli kullanımda cildin uzun süre minimum seviyede kırıştığı gözlenir

Buğday yağı nasıl kullanılır ?

Gözaltı bölgesi temizlendikten sonra buğday yağından 2-3 damla her göz bölgesine sürüldükten sonra masaj şeklinde uygulanabilir. Sürüldükten sonra iyice masaj yapılıp yağın bölgeye yedilirmesi gerekiyor. Kullanılan yağın ambalajının üzerinde %100 saf ibaresi olması gerekmektedir. Botalife firması bu kriterlere uygundur. Firma ismi vermemekte ısrarlı olmamıza rağmen sizlere uygun firma bulduğumuzda bunu söylemek boynumuzun borcudur.

 

Sağlıklı günler

 

(Aklınıza takılan sorular olduğunuzda yorum bırakmayı unutmayın.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.