Nivea Visage Yüz Yıkama Köpüğü

28.12.2018
874
A+
A-
Nivea Visage Yüz Yıkama Köpüğü

Nivea Visage Yüz Yıkama Köpüğü

Cildimiz gün içinde bir çok zararlı kimyasala ve kirli havaya maruz kalır. Kimi zaman gün içinde, iş yerinde ya da evde yaşanılan stres ciltte büyük negatif etkiler yaratmaktadır. Cilt her zaman her durumda korunmak ister. Bunun için yapılması gereken en birinci ve en önemli adım, cildi cilt tipine uygun bir temizleyici ile temizlemektir. Iste bu noktada Nivea Visage Yüz Yıkama Köpüğü önerilmektedir.

Yüzümüz iç ve dış etkenlerden en çabuk etkilenen bölgemizdir. Yediğimiz yağlı bir yiyecek, kimi zamansa makyaj kalıntıları yüzde hasar ve tahrişe sebebiyet verebilir. Nivea Visage yüz yıkama köpüğü tüm bu kötü belirtileri derinlemesine ve nazikçe temizler. Doğal nem dengesini bozmadan cildin canlanmasını ve elastikiyet kazanmasını sağlar. Yumuşak köpük formülü sayesinde hassas ve keyifli bir temizlik yaparken, güzel kokusuyla sizi tazeler. Nivea Visage yüz yıkama köpüğü günlük kullanıma uygundur. Yüz, boyun ve dekolte bölgenize güvenle uygulayabilirsiniz.

Uygulanışı;

Nivea Visage Yüz Yıkama Köpüğü  kullanılacak bölgeye hafifçe uygulayın. Parmaklarınızla nazikçe masaj yaparak iyice yayınız. Bol, ılık su ile durulayınız.

Nivea Visage yüz yıkama köpüğünün iki çeşidi mevcuttur. Normal, karma ciltler için canlandırıcı yüz yıkama köpüğü; içeriğinde E vitamini ve Hydra IQ bulundurduğundan cildin elmas gibi ışıldamasını sağlar. Kuru, hassas ciltler için yatıştırıcı yüz yıkama köpüğü ise içerinde doğal badem yağı ve Hydra IQ bulundurarak cildin esnekliğini artırarak yaşlanma belirtilerini geciktirir. Nivea Visage yüz yıkama köpüğünün bahsettiğimiz bu çeşitlerinden cildinize uygun olanı günlük rutininizde ve makyaj temizliğinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı, esnek ve neme doymuş bir cilt için Nivea Visage yüz yıkama köpüğü ilk tercihiniz olmalı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.